Social media

W dzisiejszych czasach sama strona internetowa nie wystarczy, choćby nie wiadomo, jakie wrażenie wywierała na odbiorcach. Aby faktycznie zaistnieć w świadomości swoich klientów, musisz zrobić krok do przodu i ? rozpocząć zabawę z serwisami społecznościowymi.

Należymy do społeczeństwa wirtualnego, które z przyjemnością spędza kolejne godziny przed monitorem komputera. Jeśli więc nie wiesz, gdzie podziali się Twoi klienci, zapewne utonęli oni w sieci. Internetowej – rzecz jasna.

A jak do nich dotrzeć? Przez portale społecznościowe.

Do najpopularniejszych należą Facebook, Google+ i Twitter. Nie masz pojęcia co to jest? A może Cię to nie bawi? Nie szkodzi – my się na tym znamy, a w dodatku czerpiemy niesamowitą radość z prowadzenia kampanii poprzez te serwisy!

Umiejętnie poprowadzony fanpage na „fejsie” pozwoli Twojej firmie utrzymać stały kontakt z odbiorcami, zachęcić ich do aktywności (i wydawania pieniędzy) oraz zaprezentować swoją ofertę w ciekawy i oryginalny sposób. Poza tym, zmniejszysz dystans pomiędzy Tobą, a klientem i staniesz się „swojakiem”, u którego chce się kupować i z którego usług chce się korzystać.