Szkolenia

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podstawą każdej firmy jest człowiek. To ludzie formują jej kręgosłup i wizerunek. Firma jest odbiciem swoich pracowników, ich nastawienia, pracy, relacji z klientami, a w końcu sukcesów. Dobrze przeprowadzona rozmowa biznesowa to połowa sukcesu.

Nasza firma świetnie rozumie wartość stosunków z klientami.
Prowadzone przez nas warsztaty nadadzą nową jakość Państwa firmie, usprawniając jej działanie na konkretnych płaszczyznach współpracy z klientem. Zapewniamy doradztwo na najwyższym poziomie, wykorzystując wartościową i sprawdzoną wiedzę. Nasze porady zostały już docenione przez wielu klientów.

Zapewniamy dogłębne analizy szerokiego spektrum zagadnień:

Techniki sprzedaży – podstawowe i zaawansowane
Negocjacje pozycyjne i problemowe
Sprzedaż przez telefon
Sztuka obsługi reklamacji
Sztuka budowania długotrwałych relacji z klientem
Zwalczenie obiekcji klienta
Typologia klienta
Obsługa klienta detalicznego i hurtowego

szkolenia sprzedażowe Trójmiasto

Tłumaczymy na czym powinna opierać się efektywna rekrutacja i selekcja personelu. Pokazujemy jak znaleźć i zatrzymać najbardziej wartościowych pracowników, którzy w przyszłości będą tworzyć pozytywny wizerunek firmy. Sprzedawcy by osiągnąć założony przez siebie cel muszą nieustannie prowadzić rozmowy ze swoimi klientami. Szkolimy m.in. przedstawicieli handlowych, aptecznych, farmaceutycznych i medycznych. Kluczem do podniesienia wyników sprzedaży i dobrych stosunków z klientami są negocjacje, dlatego skutecznie uczymy technik perswazji. Szkolenia z prezentacji nauczą pracowników jak skutecznie przygotować i przeprowadzać dobre prezentacje i konferencje. Prowadzimy coaching, pobudzając uśpione możliwości i potencjał pracowników firmy oraz pomagamy wprowadzić nowe strategie myślenia i działania. Pokazujemy jak powinien wyglądać skuteczny merchandising, by jak najlepiej wykorzystać każdy metr bieżący powierzchni sklepu osiągając możliwie maksymalne wyniki sprzedaży.

Przekazujemy Państwu wiedzę najwyższej jakości.
Przeprowadzane przez nas szkolenia zapoczątkują nowy standard współpracy z klientami w Państwa firmie.